Fatmir Dehari nesër hap shtabin zgjedhor për zonën e V-të

Kreu i komunës së Kërçovës njëherit edhe shef shtabi komunal i BDI-së për zonën e V-të zgjedhore, Fatmir Dehari nesër me fillim në ora 19:00 pritet që të hap edhe zyrtarisht shtabin komunal. Vendtakimi i anëtarësisë dhe simpatizantëve do të bëhet në restorant Arabella në Kërçovë nga ku Dehari do të njoftojë gjithë të pranishmit mbi agjendën dhe prioritetet e shtabit komunal për këto zgjedhje të parakohëshme parlamentare.

Next Post

JEP DORËHEQJE KRYETARI I DEGËS SË BESË-S NË TETOVË, GAZMEND ALIU

Profesori Gazmend Aliu, nëpërmjet rrjetit social Facebook, ka njoftuar opinionin që më nuk do të jetë pjesë e degës së BESËS në Tetovë, dhe ka dhënë dorëheqje të tij nga posti i kryetarit të degës së BESËS në Tetovë, njofton news33.tv   Ai, ka falënderuar aktivistët për kontributin dhe mbështetjen […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: