Faton Ahmeti: Tetova krenaria e shqiptarëve të Maqedonisë

vull
0 0
Read Time:25 Second
Në një atmosferë madhështore u mbajtë konventa promovuese e kandidates për kryetar komune znj.Teuta Arifi dhe bartësit të listës Blerim Osmanit bashkë me kandidatët e listës për këshilltarë komunal.
Falenderoj nga zemra Kryetarin Ahmeti për mbështetjen e pa rezervë që i dha Shtabit Komunal Zgjedhorë, aktivit të Bashkimit Demokratik për Integrim dhe militantëve të cilët punojnë pa pushim, për të jetësuar misionin e besuar nga kryetari Ahmeti.
BDI e Tetovës është zemra e Bashkimit Demokratik për Integrim. Bashkë drejtë fitores së radhës.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Intervista/Flet Arkin Jahiji, kandidat i BDI-së për komunën e Bërvenicës: Me qytetarët do bëjmë buxhetin, nuk guxon të ketë derë të mbyllur

Po futet në një garë për herë të parë, duke dashur të sjellë jo vetëm pozitivitet por edhe një energji të re në komunë. Arkin Jahiji kandidon nën amblemën e BDI-së për komunën e Bërvenicës. Vjen në një intervistë duke sqaruar në detaje të gjitha ata që i intereson banorëve […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: