Ferid Kaso i ndjeri i 15-të nga fatkeqësia me autobusë

vull

Tv Shenja mëson se i ndjeri i fundit, i 15-të nga aksidenti me autobusin në Llaskarcë është 40 vjeçari Ferdi Kaso nga Gostivari. Ai është baba i dy vajzave të mitura.
Mjekët konfirmuan për televizionin Shenja se Kaso ka ndërruar jetë rreth orëve të hershme të mëngjesit, pasi që nuk u ka bërë ballë plagëve të marra në krahëror.
Kaso ishte operuar dy herë prej pranimit të tij në spital, por trupi i tij nuk ka reaguar nga mjekimit dhe operacionit.

Next Post

Kryeministri Haradinaj: Pavarësia jeton në ne, të gjithë kemi rrëfimin tonë për Pavarësinë

Qeveria e Kosovës ka nisur aktivitetet e veta në shënim të përvjetorit të njëmbëdhjetë të Pavarësisë së Kosovës me mbledhjen e saj solemne të drejtuar nga kryeministri Ramush Haradinaj. Duke shprehur konsideratën dhe vlerësimin më të lartë për përvjetorin e shënimit të ngjarjes më të madhe të Kosovës dhe popullit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: