Fetah Alimi i bashkëngjitet në fushat në qytetin e Gostivarit, kandidatit të ASH-AA, Arben Taravarit

vull
0 0
Read Time:23 Second

Siç ka bërë të ditur kryetar aktual i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari gjatë ditës së sotme në fushatë i është bashkangjitur,  Fetah Alimi i cili ditë më parë u lirua nga burgu:

Sot ishte një ditë fushate nga ato të veçantat. Në një organizim sportiv që kishin bërë frashistët, unë, Ziadin Sela dhe miku ynë Fetah Halimi, morëm kaq shpresë e energji nga të rinjtë sa e them me zemrën plot: jam krenar për të rinjtë tanë!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Memishi dhe Hoxha në takim me bletarët në Odër, premtojnë përkrahje dhe zhvillim të bletarisë

Kandidati për kryetar të komunës së Tearcës nga radhët e Besës, Daut Memishi dhe ministri bujqësisë, Arjanit Hoxha sot realizuan takim me bletarët e Komunës së Tearcës. Kandidati Memishi para bletarëve ka deklaruar se me ardhjen në krye të komunës do ta zhvillojnë këtë profesion. ‌ Ja statusi i Memishit: […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: