Fier, thyhen xhamat e zyrës elektorale të PDIU-së

Arvanit Cameria

 

Kur nuk ka nisur ende fushata elektorale në vendin tonë, përplasjet e para të forcave politike, kanë ndezur gjakrat dhe të militantëve dhe mbështetësve të tyre. Gjatë mbrëmjes së djeshme është thyer zyra elektorale e PDIU-së në qytetin e Fierit.

Policia po vijon hetimet për ngjarjen, që duket se është paralajmërim për një fushatë të tensionuar që na pret muajin e ardhshëm.

Next Post

Video spjeguese lidhur me regjistrimin e DIASPORËS

Përmes videos shpjeguese lidhur me regjistrimin e diasporës, ilustrohen në mënyrë kreative dobitë nga regjistrimi i popullsisë, shkruan TS. “Shumë gjëra mund të ndodhin brenda 18-viteve, familja juaj mund të rritet në numër, lagjja mund të ndryshojë, madje ju mund të bëni zgjidhje për të cilat më pas do të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: