Flet babai i njërit prej viktimave në Tetovë: La fëmijët jetimë (VIDEO)

vull

I ati i një 38-vjeçari nga Tetova që humbi jetën nga zjarri i mbrëmjes së djeshme, ka folur para kamerave dhe ka treguar detaje të reja mbi ngjarjen.

Ai tha se i biri po luftonte prej kohësh me virusin vdekjeprurës, por e pësoi nga zjarri.

I moshuari përlotet para kamerave teksa shtoi se i biri la dy fëmijët jetimë.

“Ai ishte shumë i ri, dy fëmijë mbetën pa baba”, tha babai i të ndjerit nga Tetova dhe më pas largohet nga gazetarët pasi sytë i mbushen me lot.

Next Post

Familja Bilalli pret në ankth! Nuk e dinë se ku i kanë familjarët! (VIDEO)

Munir Bilalli prindërit e të cilit kanë qenë në Qendrën Kovid në Tetovë, për TV21, rrëfen ankthin që janë duke e përjetuar. Muniri shpreson që prindërit t’i gjejë të gjallë apo të vdekur. “Shpresojmë t’i gjejmë të gjallë a të vdekur, por vetëm ta dimë se janë familjarët tonë”, thotë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: