Florin Besimi: Do ju përfaqësojmë denjësisht!

Blerand Rexhepi

Doc.Dr. Florin Besimi që për herë të parë është ulur në ulëset e Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, si i zgjedhur i popullit, nga partia BDI që mori 105 mijë vota, ai i quajti 105 mijë zemra, është zotuar se do t’i përfaqësojë denjësisht qytetarët.

Primariusi i shquar,i cili ka dëshmuar afërsinë qytetare, bindjen e vizionit të BDI-së për ta përcjellë te votuesit, me fitoren e madhe në Tetovë, do të jetë zë i fuqishëm i shqiptarëve dhe të gjithë qytetarëve të kësaj ane në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut.

Next Post

Takimi Zaev-Thaçi, PDSH kërkon policinë financiare!

Sapo ka përfunduar takimi në mes kreut të LSDM-së, Zoran Zaev si dhe kreut të PDSh-së Menduh Thaçi në klubin e deputetëve në Shkup. Siç mësohet në këtë takim është diskutuar për përbërjen e re qeveritare ku pritet të jetë edhe PDSH-ja. Gazeta Express mëson eskluzivisht nga burime brenda takimit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: