Fokus: Nëse BDI tërheq përkrahjen për kandidatin e LSDM-së për President, ajo mund ta ndërrojë ate me “8-shen e Mijallkovit dhe Selën e Kasamin

vull

Javorja maqedonase “Fokus” në numrin e ri ka analizuar pozicionet e partive politike në vigjilje të presidencialeve, posaçërisht pas qëndrimit të integristëve të Ahmetit për të dalur me kandidatin e tyre për President, shkruan Fakte. Sipas kësaj gazete, nëse Ahmeti vendosë të tërheq përkrahjen për kandidatin e LSDM-së për President, Zaev mundet BDI-në ta zëvendësojë në Qeveri me 8-shen “e Mijallkovit” por edhe me partitë e vogla opozitare të Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës.

Next Post

Mesi rrezikon Champions-in

Nuk ndalet telashet për asin argjentinas të Barcelonës, që në këtë fillim shkurti po has shqetësime të shumta fizike, të cilat po i kushtëzojnë paraqitjet në fushë por dhe qëndrimin jashtë saj. Nëse për Real Madridin, Lionel Mesi arriti të luante disa minuta në pjesën e dytë, duket se në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: