Gabimi i Bilall Kasamit dhe çka ka mësuar nga ai gabim? (VIDEO)

vull

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami i’u është përgjigjur pyetjeve të emisionit që realizohet nga ‘Telegrafi Maqedoni’, pyetje të cilat janë më ndryshe nga pyetjet e zakonshme në emisionet tjera. Kjo intervist realizohen me 5 pyetje dhe secilën ditë do të publikohet nga një.

Pyetja e parë që i është përgjigjur Bilall Kasami është se cili ka qenë gabimi i tij dhe çka ka mësuar nga ai gabim.

Ja përgjigjia e tij;

Next Post

Dridhje e re me epiqendër në Pollog

Pak para orës 21:00 të së hënës, një tërmet me madhësi 3.2 u ndje nga Richter, epiqendra e të cilit ishte regjistruar afër Gostivarit, njoftoi Observatori Sizmologjik në Fakultetin e Shkencave të Natyrës dhe Matematikës në Shkup. Rrjeti telemetrik i Observatorit regjistroi tërmetin në saktësisht 20:00 dhe 56 minuta, me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: