Ganiu mirëpret kampionin, Ardijan Azemin i cili shkëlqeu në Turneun Ndërkombëtar të Boksit “Nations Cup” në Vrbas të serbisë

vull
0 0
Read Time:38 Second

“Nder dhe krenari ndjej saherë që pres Ardijan Azemin – kampionin dhe shembullin më të mirë për gjithë të rinjtë dhe trajnerin e tij Naser Haruni! Me përkushtimin dhe pasionin e një profesionisti të vërtetë, Ardijani shkëlqeu në Turneun Ndërkombëtar të Boksit “Nations Cup” në Vrbas të Serbisë duke fituar kështu medaljen e artë në konkurencën e fortë të boksierëve nga mbarë bota!

 

Ardijan, unë të faleminderoj shumë për nderin që na e ke sjellë dhe të jam mirënjohës në emër të të gjithë qytetarëve të Çairit që në vazhdimësi po promovon vlerat tona më të larta sportive para syve të botës. Mua dhe Komunën e Çairit do të na kesh gjithmonë në përkrahjen tënde në hapat e tua të guximshme drejt sukseseve të ardhshme!” – thotë Ganiu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Sa është rritur e zbukuruar djali që lindi në sytë e kamerave dhe u bë lajm në portale

Kurreshtja për njerëzit e njohur është gjithnjë e madhe, e rritet akoma më shumë për personzhe interesante siç është Gjon Karrica. Ky i fundit, ka kohë që nuk ka goditur me ndonjë projekt, por pavarësisht mungeses në skenën muzikore, gëzon mjaftë famë dhe popullaritet. Jeta private e këngëtarit shpesh ka […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: