Ganiu: Pastrimi dhe dezinfektimi prioritet i Komunës Çair

vull
0 0
Read Time:25 Second

Kryetari Visar Ganiu është shprehur në Facebook se ekipet punuese të Komunës së Çairit sot kanë pastruar dhe kanë dezinfektuar parkingun në afërsi të SHFK “Liria”.

“Ekipet e punës të Komunës së Çairit gjatë ditës së sotme realizuan aksionin për pastrimin, larjen dhe dezinfektimin e tërësishëm të parkingut tek krahu i rrugës “Cvetan Dimov”, në afërsi të SHFK “Liria” “,është shprehur Ganiu në Facebook.

“Aktivitetet e tilla do t’i vazhdojmë edhe në lagje të tjera të Komunës së Çairit”, ka thënë Ganiu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Bebe Rexha e lumtur pranë të dashurit

Këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare ka nisur lidhjen e saj të re që disa javë. Dhe, Bebe Rexha tashmë nuk po e mban të fshehtë. Ajo ka publikuar imazhe të reja në Instagram derisa nuk i kanë munguar ato edhe me partnerin e saj.   Bebe Rexha, postoi foto […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: