Gjendet drogë në Tetovë, arrestohet një person

vull

Më datën 10.06.2021 në ora 21:40 minuta në rr.”Kiro Ristevski Drnc” në Tetovë, nëpunës policor të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 17 vjeçarin nga f. Trebosh-Tetovë, për arsye se gjatë kontrollit tek ai është gjetur marihuanë.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet fletëdenoncim përkatës.

Next Post

Macron i drejtohet Zaevit: Keni bërë marrëveshje historike me Tsipras

Presidenti francez Emmanuel Macron shprehu kënaqësinë për të mirëpritur kryeministrin Zaev për herë të parë në Paris, pas së cilës ata patën një darkë pune, ku, siç tha Presidenti francez, do të shkëmbejnë mendime për çështje thelbësore, të tilla si marrëdhëniet bilaterale, perspektivat evropiane të Maqedonisë së Veriut, sundimi i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: