Gjendja e lënë nga Gruevski nuk mund të përmirësohet për disa vite, duhet shumë kohë, thotë Bogoevski

vull
0 0
Read Time:13 Second

Analisti Pavle Bogoevski në edicionin sonte debator “Click Plus” në TV21 theksoi se situata e lënë pas nga ish-kryeministri Nikolla Gruevski nuk mund të korrigjohet për pak vite.

Sipas tij, duhet shumë kohë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kujtojmë sot Presidentin e parë të Republikës së Kosovës Ibrahim Rugovën

Si Sot, më 2 dhjetor të vitit 1944 në fshatin Cerrcë të Istogut, u lind intelektuali, politikani, akademiku dhe shkrimtari shqiptar. Ka shërbyer si President në vitet 1992-2000 dhe përsëri në vitet 2002-2006. Rugova ka qenë bashkëthemelues i lëvizjes së parë demokratike në Kosovë, Lidhjes Demokratike të Kosovës. Njihet në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: