Grubi: Ali Ahmeti atë që e ka thënë në 2002-shin e thotë edhe sot. BDI ndërton procese dhe i zbaton ato

Kohanews Admin
0 0
Read Time:30 Second

BDI si parti më e etabluar, atë që e premton edhe e realizon ka deklaruar Grubi në emisionin Argument në MTV 2.
Atë që e ka thënë Ali Ahmeti në 2002 e thotë edhe sot shprehet sekkretari organizativ i BDI-së. Sipas Grubit BDI është parti që ndërton procese dhe i zbaton ato, informon TetovaSot.

Grubi tha se për BDI-në nuk ka kthim nga Marrëveshja e Prespës dhe ajo e Ohrit si dhe marrëveshja e fqinjësisë së mirë.

Ali Ahmeti sipas tij është i atij lloji politikanësh që më parë pranon të humb vetë se sa të humbin shqiptarët

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Grubi: Ali Ahmeti është figura më e pastër kombëtare

Ali Ahmeti është figura më e pastër kombëtare në rajon ndërsa BDI është pasardhëse e UCK-së u shpreh Atan Grubi në emisionin Argument, shkruan TS. Sipas tij Ali Ahmeti është vlerë kombëtare dhe rilindasi I fundit në këtë vend I cili në fakt duhet të cmohet nga gjithë ne. Këto […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: