Grubi demanton shpifjet: Nuk jam vaksinuar

Blerand Rexhepi

Kabineti i Zëvendëskryeministrit të parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi, demanton dhe hedh poshtë si të pavërteta dhe tendencioze lajmet e publikuara në lidhje me vaksinimin e tij.

Ju informojmë se z. Grubi nuk është vaksinuar kundër Covid 19 dhe emri i tij nuk gjendet në listën prioritare për vaksinimin.

Në vazhdim linqet e lajmeve të cilat demantohen dhe hidhen poshtë si të pavërteta dhe tendencioze:

Imunizimi VIP: Gara e vaksinave është përfitim për politikanët

Imunizimi VIP: Gara e vaksinave është përfitim për politikanët

Њуз1: Царовска, Груби и Маричиќ имале ВИП имунизација

Њуз1: Царовска, Груби и Маричиќ имале ВИП имунизација

Next Post

GRUBI: Zaev-Mickoski vet nuk mund të marrin vendime, ato merren në kuvend dhe qeveri (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka deklaruar se në takimin e sotëm midis liderëve Zaev-Mickoski nuk mund të sillen vendime për arsye se vendimet merren në kuvend ose në qeveri dhe gjithsesi se ato vendime do të vijnë atje. Sipas […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: