GRUBI: Ka vetëm një BDI, ajo udhëhiqet nga kryetari Ali Ahmeti (VIDEO)

Blerand Rexhepi

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sonte në emisionin Click Plus përballë gazetarit Fatmir Aliu në TV21 ka deklaruar se në Republikën e Maqedonisë së Veriut ka vetëm një Bashkim Demokratik për Integrim dhe ky subjekt që është vlerë e shqiptarëve të vendit udhëhiqet nga kryetari Ali Ahmeti.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=264107971731861&ref=external

Next Post

Drejtori Halili: Hulumtojmë mënyrat më të mira të pajisjeve për tansmetim dhe emetim

Drejtori i N.P “Radiodifuzioni Nacional” Festim Halili me ekipin e tij po hulumtojnë  mënyrat më të mira për mirëmbajtje të pajisjeve për transmetim dhe emitim më cilësor të sinjalit televiziv dhe të radios. Në këtë laborator bëjmë rregullimin, servisimin dhe kalibrimin e transmetuesve dhe repetitorëve. Shiqim dhe dëgjim të këndshëm të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: