Grubi: Komandanti i TIGRAVE i qëndroi gaditu ZV/KRYEMINISTRIT të parë

Blerand Rexhepi

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përballë gazetarit Fatmir Aliu në emisionin Click Plus deklaroi se tashmë janë pjekur kushtet që kryekomandanti i njësitit special ‘Tigrat’ t’i qëndroj gaditu një funksionari shqiptar.

Grubi e përsëriti edhe njëherë që tashmë ka ardhur koha për pajtim dhe që nëse ndarja e një pllakete me llogon e tyre të ribrenduar qenka përkulje ndaj tyre, atëherë po këtë gabim bashkë me mua e paskan bërë të gjithë përfaqësuesit e ambasadave të shteteve mike të shqiptarëve.

Next Post

GRUBI: BDI mund të jetë vetëm NJË, të reshtuar pas Ali Ahmetit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënies midis bashkësive Artan Grubi sonte ka qenë i ftuar në emisionin debativ Click plus ka folur edhe mbi ngjarjet politike në vend përfshirë dhe zhvillimet në BDI. Grubi mes tjerave tha se BDI mund të jetë vetëm një dhe të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: