Grubi: Lavdi përjetë Jasharajve!

Blerand Rexhepi

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi ka përkujtuar  23 vjetorin e Epopesë së lavdishme të UÇK-së dhe familjen që u kthye në simbol të rezistencës, familjen Jashari.

Jasharajt bashkë me dëshmorët e kombit janë përkujtesa më e dhimbshme dhe më krenare e lirisë.

Lavdi përjetë!-thotë Grubi

Next Post

Ali Ahmeti takoi ambasadorin grek në Shkup, Roussos Koundouros

Në vazhdën e takimeve, sot kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti ka pritur në takim ambasadorin e Republikës së Greqisë, z. Roussos Koundouros. Me ambasadorin grek, Ahmeti ka biseduar mbi procesin e zbatimit të Marrëveshjes mes dy vendeve duke e cilësuar atë si një arritje të madhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: