Grubi morri pjesë në promovimin e punës së ITKSH-së, në ditën e besëlidhjes së Lezhës

Blerand Rexhepi

Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së Maqedonisë së Veriut , Artan Grubi sot ka marë pjesë në promovimin e punës së ITKSH në Shkup përgjat vitit 2020.

“Nder që isha pjesë e aktiviteteve të sotme të këtij instituti. Ky promovim nuk kishte vetëm një motiv pasi që përveç prezantimit të veprimtarisë një vjeçare, sot u promovua edhe libri i autorit Bajram Kosumi me titull “Letërsia nga burgu”. ka shkruar Grubi në profilin e tij në facebook.

Next Post

Shpëtim Idrizi “kërcënon” Ramën: Votat e PDIU-së do e çojnë në opozitë, koalicionin e kemi me PD dhe jo me grekët

Shpetim Idrizi Disa ditë më parë kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi nënshkroi marrëveshjen për koalicion me kryedemokratin Lulzim Basha, ku 13 parti do të dalin në zgjedhjet e 25 qershorit me një listë të përbashkët. Në një takim me strukturat e partisë së tij në Elbasan, Idrizi u shpreh se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: