Grubi publikon projektet Qeveritare për komunën e Strugës (Video)

Kohanews Admin

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sot në faqen e tij në facebook ka publikuar të dhënat se çfarë në realitet ka bërë qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut për komunën e Strugës.

Grubi përmes një videoje ka numëruar vetëm disa nga projektet që janë realizuar në këtë komunë nga koha e marrjes së mandatit nga ana e tij si zëvendëskryeministër i parë. Në vazhdim mund të lexoni dhe ndiqni videon e postuar nga Grubi:

Next Post

Vijojnë problemet në rrugën e Arbrit nga rënia e gurëve

Reshjet intensive të shiut të rëna gjatë natës kanë shkaktuar probleme të shumta përgjatë rrugës së Arbrit. Në pjesë të ndryshme ka pasur rënie të vazhdueshme të gurëve, ndërsa më problematike situata ka qenë në segmentin nga Qafa e Buallit deri tek ura mes dy lagjeve të Bulqizës. Masive gurësh […]

Subscribe US Now