Grubi u zotua: Unë do jem vetëm ushtarë i BDI-së, ta nisim ndryshimin nga unë

Kohanews Admin
0 0
Read Time:33 Second

Ish deputeti i BDI-së, Artan Grubi sonte në hapjen e shtabit të BDI-së në Çair falënderojë të gjithë ata që e kanë votuar në zgjedhjet e 2016, pasi sipas tij nuk do të garojë në zgjedhjet e 12 Prillit.

Ai shprehu gjithashtu falënderime duke ju thënë se ai dhe deputetët tjerë të BDI-së kanë kryer obligimet e marra nga populli duke miratuar të gjitha ligjet dhe sot Maqedonia e Veriut është në NATO dhe së shpejti në BE.

Grubi gjithashtu u shpreh para të pranishmëve se BDI-ja e bëri dygjuhësinë, kryetarin e parë shqiptarë në Kuvend, Talt Xhaferin dhe shumë të mira tjera në interes kombëtarë e shoqëror.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Rikthehet treni Shkup-Prishtinë

Nga data 9 mars, (e hënë) rikthehet në qarkullim treni i udhëtarëve në relacion Shkup-Prishtinë dhe anasjelltas. Kujtojmë se treni i cili bartë udhëtarët nga kryeqendra e Maqedonisë së Veriut në kryeqytetin e Kosovës, u përball me një ndërprerje të qarkullimit nga shkaku i disa problemeve të natyrës teknike, dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: