GRUBI: Vendim i madh sot në Gjykatën Kushtetuese për Korridorin 8 dhe Korridorin 10

vull
0 0
Read Time:30 Second

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Zëvëndës Kryeministri i parë i qeverisë së RMV, Artan Grubi, bëri të ditur se sot u dha një vendim i madh në Gjykatën Kushtetuese për Korridorin 8 dhe Korridorin 10.

Edhe pengesa e fundit ligjore në drejtim të realizimit të proektit më të madh infrastrukturor në historinë e vendit tonë u tejkalua dhe tashmë do të negociohet për kontratën e ndërtimit me kompaninë Bechtel – Enka.

Mirënjohje e madhe drejt gjykatësve kushtetues për profesionalizmin e treguar, kolegëve ministra, deputetëve dhe të gjithëve që janë pjesë e realizimit të ëndrrës së madhe.

Korridori 8, REALITET!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Një yll i ri në skenën shqiptare, Melisa vjen me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, që është punuar nga Zzap & Chriss si produksion i On Records, një këngë mjaft e bukur që për karierën e saj si këngëtare e re është jashtëzakonisht ritmike e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: