Hapja e shtabitnë Gam-Gam, Tetovë, ASH-AA

vull
Mbrëmë bashkë me kandidatët për Këshill Komunal dhe deputetin Hysni Ismaili ishim në hapjen e shtabit në Lagjjen Gam-Gam gjatë bisedës shpalosëm dhe pikat e programit për këtë lagje:
– Pastrimi i shtratit të lumit dhe shëtitores.
– Investim në ndriçimin rrugor.
– Park për fëmijë.
– Zgjidhjen e problemit të ujit të pijshëm në këtë lagje.

Next Post

Grubi në 5 vjetorin e UNT-së/ Ky tempull arsimor është rezultat i Marrëveshjes së Ohrit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot morri pjesë në shënimin e përvjetorit të pestë të themelimit të Universitetit “Nënë Tereza”. Në fjalën e tij para të pranishmëve z. Grubi theksoi se UNT është rezultat i drejtpërdrejtë i Marrëveshjesh Paqësore të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: