Hoxha: Garës për Çairin i kemi hy #MeKaKrejt

vull

Pas zyrtarizimit të kandidaturës për kandidat të komunës së Cairit, në krye me Kastriot Rexhepin nga Lëvizja Besa, për zgjedhjet komunale që do të mbahen me 17 nëntorë, anëtari dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave është shprehur :

Sonte në Çair u dëshmua se Lëvizja BESA me seriozitet, përkushtim dhe profesionalizëm i qaset zgjedhjeve lokale të këtij viti. Nominimi i deputetit Kastriot Rexhepi si kandidat për kryetar komune dhe Dr.Ridvan Bajramit si bartës liste për Këshillin Komunal dëshmon qartë se garës për Çairin i kemi hy #MeKaKrejt.

Jemi të përkushtuar fuqishëm që ndryshimin ta sjellim edhe këtu, andaj me punë të palodhshme dhe me entuziazëm, suksesi nuk do të na mungojë.

Na prift e mbara, Çairi #meBESË

Next Post

ALEANCA PËR SHQIPTARËT : Pushteti LSDM-BDI sot lironi "Ninxhan", ndërsa e mban në burg Feta Alimin

Reagim Alelsandër Vasilevski Ninxha, njëri nga dhunuesit e 27 prillit, fillimisht ju zbut dënimi, ndërsa prej sot ai është i lirë dhe shijon fundjavën. E njëjta drejtori për zbatimin e sanksioneve dhe të njëjtat gjykata, nga ana tjetër, pafajsisht dënuan Feta Alimin dhe të njëjtit nuk i lejojnë fundjavë të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: