Hoxha publikon fotografi me Adnan Azizin: BESA është amanet për ata që nuk dorëzohen

vull

Pas paraqitjes së deputetit nga rradhët e Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi përmes një statusi në Facebook i ka reaguar ministri i Bujqësisë që ka deponuar dorëheqjen, Arjanit Hoxha.

Hoxha mes tjerash ka shkruar

“Politika është “sport” i rëndë. BESA është amanet që e bartin vetëm ata që nuk dorzohen asnjëherë!” ka shkruar HOxha në rrjetin social Facebook.

Kastriot Rexhepi ‘tradhëtoj’ partinë e tij duke mos marrë pjesë në seancën e votëbesimit ndaj qeverisë, ku bëri që qeveria Zaev të mbijetojë për të mos rënë.

Më poshtë mund të lexoni statusin e Arjanit Hoxhës

https://www.facebook.com/100022661883563/posts/1038709833561070/?d=n

Next Post

Bytyqi: Për momentin, Zaev është më se i nevojshëm

Akti i dorëheqjes së kryeministrit është i lartë dhe demokratik, ka thënë zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi, gjatë një vizite në “Brifingun e mëngjesit”. Ai shtoi se në vendet normale ku ndodh kjo, shumëkush do të rishqyrtonte pse gjërat nuk shkonin mirë dhe do të bënin një përbërje të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: