“Humba dhëndrin një dita para se të dilte nga spitali, mi la vajzën dhe mbesat” (Video)

vull

Njëri nga viktimat e ngjarjes tragjike në spitalin modular të Tetovës është Ferdi Shaqiri, me profesion mjek, i cili ndodhej i shtruar në këtë spital.

Vjehrri i tij Feta Selimi, në një prononcim për gazetën LAJM ka thënë se, dhëndrri i tij nuk mundi t’i shpëtojë tragjedisë pasi gjithçka ndodhi brenda pak minutash.

Ai, sqaron se i ndjeri duhej të lëshonte spitalin një ditë pas tragjedisë, por fati nuk e deshi të dilte i gjallë prej aty. Dëshminë e plotë të Feta Selimit mund ta ndiqni në videon më poshtë.

Next Post

ESSH: Regjistrimi zhvillohet me intensitet normal

Regjistrimi i popullsisë dhe amvisërive po zhvillohet me intensitet dhe ritëm normal, thonë nga Enti Shtetëror për Statistikë, duke bërë thirrje që qytetarët të kenë besim në regjistruesit. Theksojnë se gjatë zbatimit të aksioneve me shfrytëzimin e teknologjisë së lartë të sofistikuar, është normale paraqitja e problemeve teknike. “Ditëve të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: