Idri Istrefi ka takuar banorët e Tateshit të Epërm ku u mirëprit me mbështetje të madhe nga ato.

vull
0 0
Read Time:22 Second

Në Tateshin e Epërm

Shkuam me ndërgjegje të pastër sepse kemi punuar ndër vite për këtë vendbanim.

Të flasësh për ujë të pijshëm dhe kanalizime, që mungojnë në shekullin 21, ësthë e turpshme dhe nuk e di me çfarë guximi, ata që 12 vite kanë qenë në pushtet, kërkojnë nga Tateshi votëbesim.

Shkova si nip Tateshi, dhe mora energjitë më të mira për të çuar deri në fund, pastër , rrugën që kemi nisur.

Faleminderit Tatesh!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Nazim Taipi mirëpritet në Dobrosht

Kandidati për kryetar të komunës së Tearcës nga rradhët e koalicionit ASH-AAA, ka takuar banorët e Dobroshtit ku shpalosi programin dhe planet e tij për këtë vendbanim. Dobroshti konfirmoj edhe njëherë përkrahjen e madhe për një qeverisje të pastër ! Diskutuam me banorët e këtij fshati për problemet me të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: