Idrizi: Është z. Rama që ndryshoi raportin me PDIU-në dhe çështjen çame, ndërsa ne si force politike nuk kemi lëvizur aspak nga programi ynë

admin
Është z. Rama që ndryshoi raportin me PDIU-në dhe çështjen çame, ndërsa ne si force politike nuk kemi lëvizur aspak nga programi ynë.
Vjedhja e mandatit të Tiranës në zgjedhjet e vitit 2017; shitja e çështjes çame duke e hequr nga programi qeverisës; heqja e emrit Çamëri nga librat e historisë; ndërtimi i varrezave të ushtarëve pushtues grekë; censusi me vetëdeklarim; janë tregues të ndryshimit 180 gradë të kursit të z. Rama. A nuk mjaftojnë këto argumente për të kuptuar që ishte z. Rama që e përzuri PDIU-në bashkë me kauzën që ajo përfaqëson?
Shpëtim Idrizi
#ShqipëriaFiton
#NënNjëFlamur

Next Post

Denoncim i Mesila Dodës: Një tjetër rast se eksponentë të PS po shpërndajnë ushqime tek njerëzit në nevojë në këmbim të votës më 25 Prill

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Mesila Doda, ka denoncuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Tempora” në RTV Ora një tjetër rast se eksponentë të PS po shpërndajnë ushqime tek njerëzit në nevojë në këmbim të votës më 25 Prill. Sipas saj, bëhet fjalë për një punonjës […]

Subscribe US Now