Ja postet që merr Alternativa

vull
0 0
Read Time:14 Second

Alternativa e Afrim Gashit nesër nënshkruan marrëveshjen për tu bërë pjesë e Qeverisë. Siç ka arritur portali TetovaSot të sigurojë Aletrantiva ka fituar shumë poste ministrore dhe poste të tjera në qeveri.

Ja këta  disa postet që i ka fituar Afrim Gashi, neser TetovaSot ju sjell edhe tjerat

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Eurozioni shkatërron bregdetin, ekspertët: Të bëhen diga për parandalimin e gërryerjes

Deti po avancon frikshëm drejt tokës në zonën e pyllit “Sodës”në Vlorë. “Deti ka shkaktuar dëme kolosale në peisazhin e mbrojtur Vjosë- Nartë. Me qindra pemë janë rrëzuar përtokë, ndërsa vija bregdetare duket e dërrmuar si rrjedhojë e gërryerjes që vjen nga fuqia e dallgëve dhe stuhitë detare.” Specialist i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: