Joveski: Katica ka keqpërdorur detyrën zyrtare (video)

vull

“Kanë marrë 1 milion euro, ndërsa derisa i dyshuari ishte në paraburgim nga bashkëshortja e tij kanë marrë 500 mijë euro. Me vetë faktin se ka propozuar që t’i ndërpritet paraburgimi dhe ti shqiptohet masë më e butë paraburgim shtëpiak, ndërsa më vonë që ti kthehet edhe pasaporta, ka shkelur kompetencat e saj”, deklaroi Joveski.

 

Ruskoska nuk ka njohuri se ku gjendet djali i Katica Janevës.

 

“Për momentin ekzistojnë dyshime vetëm për Prokuroren Publike dhe për të njëjtën është kërkuar paraburgim”, tha Ruskoska.

Next Post

Me kallashnikov në krahë ruan bagëtinë, historia e Sylës që jeton mes maleve në Veri të Shqipërisë

Familja Syla jeton në fshatin malor Blerim, në veri të Shqipërisë. Jeta e tyre e përditshme, e mbështetur nga ritmet antike, sillet rreth shumimit të dhive, artit antik dhe gurthemelit të ekonomisë familjare.   “Dy vëllezër, gratë e tyre dhe fëmijët, së bashku me prindërit e tyre të moshuar – […]

Subscribe US Now