Jozyrtarisht, në mesin e vikkttimave është edhe një 29 vjeçare nga Tetova

vull

Edhe një preson ka ndërruar jetë gjatë natës duke e çuar në 15 numrin e përgjithshëm të udhëtarëe që kanë ndruar jetë në autobusin që u rrokullis mbrëmë në afërsi të fshatit Llaskarcë.

Në mesin e tyre, jozyrtarisht është edhe 29 vjeçare nga Tetova.

Ndërkohë, dhjetëra të lënduar ende janë duke u hospitalizuar ndërsa një pjesë janë lëshuar në shtëpi.

Katër nga personat e lënduar në Spitalin ‘8 Shtatori’ dhe tre pacientë në Qendrën Urgjente në Shkup ende janë në gjendje kritike dhe të rëndë, por janë në gjendje stabile shëndetësore. /Flaka/

Next Post

Mediet e rajonit: E dhimbshme kur sheh një njeri i moshës tënde ndërron jetë

Mediet e rajonit kanë raportuar për aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në autostradën Tetovë- Shkup dhe deri më tani jetën ka humbur 15 persona. “Është shumë e dhimbshme të shohësh se si një njeri nga mosha juaj po i thotë lamtumirë kësaj bote, duke kërkuar ndihmë,” shkruan Telegraph.rs. Në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: