Ka ndërruar jetë Gafuri, pronari i punëtorisë së fotokopjeve “FI-GA” në Tetovë

vull

Gazmend Ilazi
Zoti ia bëftë mirë botën e amshimit ashtu siç ishte ai vet!

Lejla Halimi Lumani
Nuk mundem ta besoj! Ai ishte qendra jone, ndalesa e perditshme jo vetem per pune, po edhe muhabet e humor…pa fjale…ngushellime familjes!

Metin Izeti
Zoti xhennetin ia dhashte. E kemi dashte dhe na ka dashte…

Teuta M. Halimi Selmani
Ngushellime per familjen! Shume keq e kemi perjetuar kete lajm!

Bardhyl Zaimi
Nje lajm i trishte, ngushellime!

Po Avni pikërisht për të është fjala. Pronari i punëtorisë së fotokopjeve “FI-GA” që gjendet në njërin nga lokalet e pallatit të kulturës.
Gafurin e kam njohur qysh në vitet e nëntëdhjeta, kur filloi me këtë punë në një lokal në lokalitetin kompleksi i barakave që shesin autopjesë ke Shipadi.

Iba Laçi
Wow sa lajm i hidhur…ca legjende ishte Gafuri, Zoti e meshirofte 🙏😕

Urim Saliu
Sa e trishtueshme .Sa njeri i mirë që do na mungojë kaq shumë.S’mund akoma ta besoj

Mirsad Iseini
Vit ma te mbrapsht e hileqar mos pafshim kurrë!
Ngushllime familjes, Zoti e shperbleft me xhenet🙏

Argjend R. Gjigja
Lajm i tmerrshem! S’me besohet….jane disa njerez per te cilet gjithmon mendoj se largimi nga kjo bote do te jete i vonshem.
Ngushellime familjarve!

Next Post

Ajo është 32 vjeç dhe ka 11 fëmijë, dhe tani është përsëri shtatzënë: "Jeta ime nuk është kaos i pafund"

Ndërsa të tjerët e dënojnë atë për numrin e saj të madh të fëmijëve, ajo shpreson të arrijë shifrën e 15 fëmijëve. Nëna e 11 fëmijëve nuk e fsheh admirimin e saj se është përsëri shtatzënë, vetëm disa muaj pasi pranoi se dëshiron të zgjerojë familjen. Si kujtesë, Britney Church […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: