Kohë e vrenjtur dhe me reshje shiu

vull

Në vendi tonë do të mbizotëroj kohë kryesisht me shi,  ku më intensive do të jenë në pjesën jugore dhe lindore.

 

Temperaturat do të arrijnë deri në 19 gradë në jug të vendit, në Shkup dhe Ohër 16, në Shtip 15, Manastir 14, Berov 13.

 

Nesër dhe  të dielën të reshura nuk do të ketë, të shtunën temperatura maksimale do të arrij deri në 23 grad,  të dielën deri në 24 gradë. /KohaNews

Next Post

Kryesuesi i Komitetit Ushtarak të BE-së, Graziano, viziton Shtabin e Përgjithshëm të Ushtrisë

Shefi i Shtabit të Ushtrisë, gjenerallejtënant Vasko Gjurcinovski, pret Kryesuesin  e Komitetit Ushtarak të Bashkimit Evropian, gjeneral Claudio Graciano, i cili është për vizitën e tij të parë zyrtare në Ushtrinë e Republikës së Maqedonisë Veriore. Gjenerali Graciano, gjatë qëndrimit në Shtabin e Përgjithshëm dhe Ministrinë e Mbrojtjes, tha se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: