Kohë me diell me temperaturë deri në 23 gradë

vull

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare dhe erë të mesme të jugut.

Temperatura maksimale do të sillet nga 19 deri në 23 gradë.

Në Shkup do të jetë me diell me vranësira dhe me erë të mesme të jugut.

Temperatura maksimale do të arrijë në 21 gradë.

Next Post

Ademi: LSDM do të ketë më shumë shqiptarë në listat zgjedhore

Ministri i Diasporës i LSDM-së, Edmond Ademi tha për TV21 se partia e tij do të përfshijë më shumë shqiptarë në listat zgjedhore sesa në zgjedhjet  e kaluara parlamentare të vitit 2016. LSDM aktualisht ka tre deputetë shqiptarë – Muhamed Zekiri, Gulser Kasapi dhe Agim Murtezani në Kuvend. “Eshtë ende […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: