Komuna e Tetovës me njoftime të rëndësishme për qytetarët e saj

vull
0 0
Read Time:33 Second

Njoftim nga Komuna e Tetovës

Të nderuar qytetarë,

Nga sot kemi filluar me sanimin e rrugëve të qytetit të Tetovës.

Gjithashtu, i’u bëjmë thirrje qytetarëve, të dërgojnë në faqen e komunës në rrjetin social Facebook, fotografi apo video të gropave në lagjet e tyre apo pjesë të ndryshme në qytet, me çka do të bëhet edhe sanimi i tyre në mënyrë më të shpejtë.

Komuna e Tetovës, do të krijojë edhe një aplikacion, ku qytetarët do të mund të paraqesin problemet e tyre lidhur me komunën me çka edhe do të krijohet një lidhje edhe më e fortë mes komunës dhe qytetarë për një Tetovë më të mirë, transparente e llogaridhënëse.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Alternativa “falenderoi” Mickoskin për “nominimin” e Gashit: Jemi pjesë e një procesi tjetër

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot në një konferencë për media tha se i propozon BDI-së dhe Ali Ahmetit që me së paku 61 nënshkrime të mbështesin idenë e liderit të Alternativës Afrim Gashi që të jetë kandidat për kryeministër. një qeveri të re Propozimi i kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: