Konferencë për shtyp e zëdhënësve të Qeverisë Dushko Arsovski dhe Muamet Hoxha

vull
0 0
Read Time:19 Second

Ju njoftojmë se sot, 30.12.2020 (e mërkurë), me fillim në orën 12:00, konferencë për shtyp do të mbajnë zëdhënësit e Qeverisë, Dushko Arsovski dhe Muamet Hoxha.

Video-materialin mund ta merrni nga transmetimi i drejtpërdrejt me rezolucion të lartë HD përmes këtyre linqeve:

Link për video nga konferenca për shtyp në gjuhën maqedonase

Link për video nga konferenca për shtyp në gjuhën shqipe

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Një tërmet i ri prej 4.1 të shkallës Rihter në Kroaci

Një tjetër tërmet me madhësi 4.1 të shkallës Rihter u regjistrua në Kroaci në 9.21 të mëngjesit. Sipas Qendrës Sizmologjike Euro-Mesdhetare, epiqendra e tërmetit ishte 14 km nga Sisak. Zgjat një kohë të shkurtër.

Subscribe US Now

%d bloggers like this: