Kovaçevski: Ngrohje qendrore do të ketë gjatë gjithë sezonit

vull
0 0
Read Time:29 Second

Qytetarët e Shkupit të jenë të qetë, do të kenë ngrohje sot dhe këtë fundjavë dhe gjatë gjithë sezonit të ngrohjes me temperaturë të përshtatshme, tha në rrjetet sociale kryetari i LSDM-së dhe mandatar i qeverisë së re, Dimitar Kovaçevski.

“Siç e kam njoftuar, qeveria ka aktivizuar të gjithë mekanizmat, ka ndërmarrë hapa për të siguruar banesa të ngrohta dhe problemi është tejkaluar. Për vendimin në mënyrë të detajuar zyrtarët e qeverisë do të informojnë në një konferencë për media.

Kujdesi për bashkëqytetarët nuk është broshurë parazgjedhore, por përgjegjësi kur është më e nevojshme”, tha Kovaçevski.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Luke de Jong nuk është më në listën e transferimeve të Barçës, por Depay do të shitet

Ish-sulmuesi i Newcastle dhe Borussia Monchengladbach, Luke de Jong, është hequr nga lista e transferimeve të Barcelonës, pasi ka bindur Xavi Hernandez se e meriton të mbahet në skuadër pavarësisht kritikave të shumta nga holandezi. Holandezi i madh u soll nga ish-trajneri Ronald Koeman në huazim për një sezon nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: