Next Post

Shpëtim Idrizi: Votat e PDIU-së e çojnë Ramën në opozitë

  Pas nënshkrimit të koalicionit me Partinë Demokratike, Shpëtim Idrizi ka nisur takimet me strukturat e Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet nëpër qytetet e vendit. Nga një takim në Elbasan kreu i PDIU u përgjigj për akuzuar se është në një koalicion ku është dhe PBDNJ-ja e Vangjel Dules. “Kemi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: