Kryetari Ahmeti shpreh përgëzime për bashkëveprimtarin e tij, z. Kadri Veseli për rizgjedhjen në krye të PDK-së

vull

“Përgëzime të sinqerta dashamirëse me rastin e rizgjedhjes së sotme të mikut tim, bashkëveprimtarit dhe bashkëluftëtarit tim, Kadri Veseli, në krye te Partisë Demokratike të Kosovës.

I dashur Kadri, të uroj shëndet e mbarësi, të priftë e mbara.” – thotë Ahmeti

Për më shumë ndiq linkun:

Next Post

LSDM: Jo zgjedhje të parakohshme

Lidhja social-demokrate ka vendosur që të mos ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare edhe pse kryeministri Zoran Zaev kishte paralajmëruar një mundësi të tillë, nëse nuk do të merret këtë verë data për çeljen e bisedimeve për anëtarësim në Bashkimin Evropian. Pas mbledhjes së Këshillit Qëndror të LSDM-së, Zaev tha se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: