Kryetari i BDI-së Ahmeti inkurajon DIASPORËN që të regjistrohet (Video)

Blerand Rexhepi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes një video shpjegimi të detajuar të vendosur në profilin e tij zyrtar në facebook u është drejtuar mërgimtarëve dhe ka porositur ata që t’i përgjigjen ftesës për REGJISTRIMIN 2021.

Ahmeti ka rikujtuar diasporën tonë se gjithmonë Bashkë jemi më shumë.

Ky është video shpjegimi i postuar në faqen zyrtare të kryetarit Ahmeti:

Next Post

PDSH uron popullin e Kosovës dhe Vetëvendosjen për zgjedhjet e 14 shkurtit

Pas konfirmimit të rezultateve të zgjedhjeve të 14 shkurtit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i Republikës së Kosovës, Partia Demokratike Shqiptare uron popullin e Kosovës për shembullin që promovon nëpërmjet daljes së jashtëzakonshme në votime. Partia Demokratike Shqiptare uron fituesen e zgjedhjeve të 14 shkurtit, Lëvizjen Vetëvendosje! për rezultatin e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: