Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni

vull

Kumtesë nga Komuna e Zhelinës:

Sot, në përvjetorin e 12-të të tij, bashkë me disa ish-ushtarë të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare të Batalionit të IV-t, me nderimet më të larta e dinjitetin tonë kombëtar, bëmë homazhe tek varri i ‘komandat hoxhës’ Shaban Zenuni.

Ishte dhe do të mbetet krenaria jonë e paharrueshme në memorien kombëtare.

LAVDI të gjithë dëshmorëve të kombit!

 

 

 

Next Post

Zëvendësministri Bushi priti në takim ambasadoren e Gjeorgjisë, Liluashvili

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi sot ka realizuar një takim pune ambasadoren e Gjeorgjisë, znj. Tamara Liluashvili. Bushi bashkë me ambasadoren e Gjeorgjisë gjatë këtij takimi kanë shprehur gatishmëri për bashkëpunim të ndërsjellë në fushën e sigurisë por edhe në segmente tjera që janë në interes të dy […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: