Kryetari i PDSH-së takohet me Daut Haradinaj

vull

Sot, Menduh Thaçi u takua edhe me shefin e grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj.

Në takim është biseduar për çështjet që i përkasin Ballkanit Perëndimor dhe shqiptarëve në veçanti. Temë kyçe ishin edhe zgjedhjet e 12 prillit ku PDSH garon me ofertën për demokraci konsensuale dhe ndarje proporcionale të buxhetit.

Next Post

Skandaloze! Zëdhënësja e ASH-së, Ilire Dauti ofendon nxënësit shqiptarë, 90% janë analfabet (Video)

Zëdhënësja e ASH-së Ilire Dauti nga diaspora ka ofenduar të gjithë nxënësit shqiptar duke ju thënë se ata janë analfabet. “Nxënësit dhe studentet mos qëndrojnë në rang me vendet e Azisë qendrore sepse të tillë na kanë dalur 90% analfabet” është shprehur zëdhënësja e ASH-së Ilre Dauti nga Hamburgu i […]

Subscribe US Now