Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

LAJMI FUNDIT Zaev jep dorëheqje nga pozita e kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së

1 min read

Kryetari i LSDM-së dhe kryeministri i vendit, Zoran Zaev në konferencë për shtyp uroi kundërshtarët politik në këto zgjedhje.

“Jap dorëheqje nga pozita e kryeministrit dhe nga pozita e kryetarit të LSDM-së”, tha Zaev duke shtuar se ai personalisht merr përgjegjësi për humbjen në zgjedhje.