Lëvizja Besa, formon nëndegën në Kamjan

vull
0 0
Read Time:14 Second

Në prezencën e nënkryetarit të Lëvizjes BESA, z. Abdush Demiri dhe komisionit komunal për riorganizimin e degës së Bogovinës, sonte u mbajt kuvendi themelues i nëndegës së Lëvizjes BESA në fshatin Kamjan.

Kuvendi me vota unanime zgjodhi Suad Bexhetin për kryetar të nëndegës. Na priftë e mbara!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Fytyra e vërtetë e udhëheqësve shqiptarë, shpopullimi i Shqipërisë dhe Kosovës!

Fytyra e udhëheqësve shqiptarë, duke i mbushur xhepat e vetë e bënë spastrimin etnik nga shqiptarët të shtetit shqiptar. Sot më se gjysma e kombit përkatësisht e qytetarëve të Shqipërisë e kanë lëshuar vendin e tyre, atdheun e tyre Shqipërinë e Skënderbeut dhe të Qerqis Topullit. Shqipëria shquhet për pasuritë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: