Lëvizja Besa zgjedh strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës

vull
0 0
Read Time:24 Second

Lëvizja Besa ka vazhduar me aktivitet e saj në konsolidimin e nëndegëve në vend. Pas Kamjanit ku kjo lëvizje dridhi oponetët e saj në këtë pjesë BDI-në dhe ASH-në ajo sonte formoi strukturat e saj në Novosellë2 të Bogovinës.

Në prezencën e sekretarit organizativ të Lëvizjes BESA z. Adnan Azizi dhe komisionit komunal për riorganizimin e degës së Bogovinës, u mbajt kuvendi themelues i nëndegës së Lëvizjes BESA në fshatin Novosellë 2.

Kuvendi zgjodhi Memish Miftarin për kryetar të nëndegës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

Sulmi apo kanosja e jetës së mjekëve dhe punëtorit shëndetësor, për herë të parë do të konsiderohet si sulm ndaj zyrtarit policor, ka njoftuar ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe. Ka shtuar se përndjekja dhe rrezikimi i sigurisë së mjekëve dhe punëtorëve shëndetësorë do të bëhen vepra penale të veçanta, të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: