Luanat e vërtetë të PDSH-së janë në Studeniçan (FOTO)

vull

Partia Demokratike Shqiptare sonte tubimin e saj e zhvilloi ne bastionin e saj në Studeniçan, ku mori pjesë edhe lideri saj z.Menduh Thaçi.

PDSH në këto zgjedhje presidenciale përkrah kandidatin e perbashket te qeverisë bashkë me LSDM , BDI dhe Alternativën, Stevo Pendarovskin.

Ja edhe disa fotografi nga tubimi i PDSH në Studeniçanin e Azem Sadikut.

 

 

Next Post

Alternativa: Ambasadori francez Timonie në vizitë te Alternativa

Sot në selinë e Alternativës ishte për vizitë ambasadori i Republikës së Francës në Shkup, Kristian Timonie, i cilit u prit nga kryetari i Alternativës, Afrim Gashi. Gashi e falënderoi ambasadorin francez për vizitën dhe e informoi më hollësisht me ndryshimet e bëra në parti, duke theksuar se: “Alternativa – […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: