Memedi: RDK-ja nuk del nga qeveria (VIDEO)

vull

Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi është i bindur se subjekti i tij nuk do të përfshihet nga fshesa e paralajmëruar e kryeministrit Zoran Zaev. Sipas Memedit, informacionet për largimin e RDK-së nga Qeveria burojnë nga opozita shqiptare.


Next Post

Ultra maratonë përgjatë Korridorit 8, maratonisti Krasimir Georgiev arrin në Strugë

Maratonisti bullgar Krasimir Georgiev ka filluar etapën e dytë të ultra maratonës së tij nga qyteti bregdetar bullgar Varna deri në qytetin e Durrësit. Sot ai arriti në Strugë ku edhe u prit nga Kryetari i Komunës së Strugës dhe administrata e saj. Kryetari Merko i uroi suksese dhe shprehi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: