Next Post

Ziadin Sela: Orientimi pro-perendimor shqiptar, pamundëson ndikimin rus në Ballkan

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela sot në një intervistë televizive për televizionin Ora News ka folur për zhvillimet politike në vend, si dhe për ata jashtë Maqedonisë së Veriut. Kryetari I ASH Sela ka vlerësuar se përfundimisht stabiliteti i rajonit pas zgjedhjes se Kontestit të emrit me Maqedoni […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: