Menduh Thaçi i hynë në fshat kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasamit (FOTO)

vull

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi kohëve të fundit është aktivizuar me kryesin e partisë së tij duke bërë ndryshime kadrovike në disa  degë si dhe duke u takuar me simpatizantët dhe anëtarët e tij, transmeton KohaNews.

Ditën e sotshme, kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka qëndruar në fshatin Llërcë të komunës së Zhelinës, gjegjësisht në fshatin e kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami ku është takuar me strukturat e rinisë së PDSH-së./KohaNews

 

Next Post

Ministri Nuredini e takoi Ambasadorin e OSBE-së në Shkup Klemens Koja

Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini realizoi takim me Ambasadorin e OSBE-së në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Klemens Koja (Clemens Koja), në të cilin u biseduan mundësitë e bashkëpunimit ndërmjet dy palëve. Duke marrë parasysh trendin rritës ndërkombëtar të njohjes së gjendjes së mjedisit jetësor […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: