Menduh Thaçi sonte në ClickPlus

vull

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi është i ftuari i radhës në ClikPlus.

Thaçi do të jetë mysafir i gazetarit Borjan Jovanovski, sonte, me fillim prej ora 21:30.

Emisionin mund ta ndiqni drejtpërdrejtë në Televizionin 21 dhe në faqen zyrtare të TV21 në “Facebook”.

Next Post

Ministri Osmani është ministri i parë nga rajoni që takohet nga Sekretari i ShBA-së, Antony Blinken

Takimi ka ndodhur në Bruksel, ku të dy kryediplomatët patën premierën në takimin ministror të Këshillit Verio-Atlantik të NATO-s. “Rast i mirë dhe kënaqësi personale të takohem me Sekretarin e Shtetit të SHBA-ve, Antony Blinken, këtu në Bruksel, gjatë Këshillit të Ministrave të Punëve të Jashtme të NATO-s. Koincidencë interesante […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: